Blog > Komentarze do wpisu

Sukienka dla matki pani młodej.

Matki państwa młodych mają ból głowy od całego poruszenia, a ponadto muszą kupić sobie kieckę. Dramat. Zanim udasz się na shopping z mamą najlepiej przyszykować się oraz zgłębić ważne rady.

Czy są wytyczne co do barw dla sukienki matki pani młodej?

Tradycyjnie, wystrzegajmy się sukienki w kolorze białym, kości słoniowej i szampana, czarne sukienki mogą sugerować żałobę), jednak czerwone sukienki (lub pokrewne "krzykliwe" kolory) są standardem. Zobaczyć można matki w białych sukniach, które chcą być wytworne. Moim zdaniem czerwone sukienki są stylowe i formalne, można wyglądać w nich świetnie. Zanim pójdziesz na zakupy, porozmawiaj z mamą. Ona może być bardzo wrażliwa na kwestię koloru lub być totalnie bierna. Jeśli ona chce coś innego, zaoferuj łagodne kolory jak lawenda, bordo czy błękit.

Czy sukienka matki pani młodej powinna odpowiadać kolorem sukience świadkowej?

Ludzie mogą kreować zasady, że suknie te muszą przystawać, aczkolwiek to takie reguły nie obowiązują. Mamy możliwość zostać w określonej tonacji - jeśli druhny mają mieć błękitne kiecki to np matka panny młodej może nosić marynarkę w tym kolorze. Mieszanie kolorów jest bardzo oryginalne. Szczególnie ważne jest to, aby każdy czuł się wygodnie i ładnie.

Czy matka panny młodej powinna założyć sukienkę na wesele, nawet kiedy nie przepada za sukniami?

Jest to szczególny dzień, dlatego powinna ubrać się szczególnie. Nie chcemy przecież, by ktoś odebrał to jako brak poszanowania, jednak to nie oznacza, że ​​musisz przyodziać się w aksamit z cekinami. Możesz znaleźć wiele formalnych strojów, jakie prezentować się będą bardzo dobrze. Rozejrzyj się, a odszukasz strój (spodnie też są ok!), jaki będzie prosty ale gustowny - idealny dla Ciebie.


środa, 17 czerwca 2015, sukienkadlamamy

Polecane wpisy